• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 2 3 4 5

کلاس آموزشی

3 دیدگاه

در مورخ 1396/02/10 کلاس آموزشی آشنایی با خواص درمانی و طب سنتی عرقیات گیاهی و افزایش فروش و برخورد هوشمندانه با گردشگر ، با حضور جمع کثیری از تولیدکنندگان گلاب و عرقیات گیاهی بخش قمصر در محل پژوهشکده اسانس برگزار شد .

در دوره طب سنتی جناب آقای دکتر مظفری از دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی تهران و مشاور وزیر جهاد کشاورزی در مورد آشنایی تولیدکنندگان با مباحث اولیه و اصولی طب سنتی توضیح دادند .

از نتایج این دوره ایجادارتباط مشترک تولیدکنندگان و متخصصان طب سنتی و رایزنی جهت تولید محصولات جدید در زمینه عرقیات گیاهی بود .

در دوره گردشگری جناب آقای رضوانیان از دانشگاه کاشان ، یکی از موارد هفتگانه زنجیره گردشگری را سوغات دانست و با توجه به اینکه سوغات گردشگری در کاشان گلاب است ، یادآور شد این مهم می تواند تاثیر بسزایی در جذب و یا عدم جذب گردشگر داشته باشد .

ایشان  راهکارهای نوین جذب گردشگران برای افزایش فروش را به تولیدکنندگان معرفی نمودند

در پایان لازم به ذکر است که این دوره به درخواست تولید کنندگان گلاب به صورت متوالی در بخش های مختلف و موضوعات متفاوت برگزار خواهد شد

 


برچسب ها : کلاس آموزشی

1396/02/16

دیدگاه ها
ارسال دیدگاه

اهداف کلی اتحادیه؛ ارتقاء صنعت گلاب و عرقیات شهرستان کاشان در محورهای اجرایی و علمی حل مشکلات تولید کننندگان گلاب راهنمایی مشتریان عزیز برای خرید گلاب مرغوب و اعتبار دادن به واحدهای تولیدی و توزیعی